Cam așa se prezintă într-un apartament care are repartitoare de circa 10 ani o bucătărie în care încălzirea improvizată se face cu cuptorul de la aragaz, cu gaze plătite de vecini! – scrie un cetățean pe facebook.
![](https://bihornews.ro/wp-content/uploads/2024/02/x-60.jpg)
În perete ce credeți că se află? Fier beton care asigură rezistența clădirii și care este distrus de umiditatea care se vede! – mai scrie acesta. (sursa)
citește și: De ce montarea repartitoarelor la calorifere va aprinde scandaluri între vecini