Oradea, ne scrie un cititor, este un oraș al lucrărilor de fațadă, ca să dea bine în fotografii, făcute la limita finanțării – finanțare asigurată de proprietari – deși Primăria își asumă triumfalist meritele…
Fără alte comentarii.
![](https://bihornews.ro/wp-content/uploads/2023/10/image0-1024x768.jpeg)
![](https://bihornews.ro/wp-content/uploads/2023/10/image3-768x1024.jpeg)
![](https://bihornews.ro/wp-content/uploads/2023/10/image1-768x1024.jpeg)
![](https://bihornews.ro/wp-content/uploads/2023/10/image2-768x1024.jpeg)
Oradea, ne scrie un cititor, este un oraș al lucrărilor de fațadă, ca să dea bine în fotografii, făcute la limita finanțării – finanțare asigurată de proprietari – deși Primăria își asumă triumfalist meritele…
Fără alte comentarii.